Рятувальники готуються до сезону. Що треба знати про зимові походи в Карпати

З приходом зими туристи, фрірайдери та сноубордисти стрімголов рвуться в гори.
Хтось це робить, щоб отримати дозу адреналіну та емоцій, а для когось це вже стало традицією. Водночас до сезону готуються й рятувальники – не лише державні, а й громадські, пише Репортер.
Детальніше
  • 1 090

Укрзалізниця призначила новий регіональний експрес № 767/768 Київ-Херсон

У перший день дії нового графіка руху поїздів, який стартує 8 грудня 2019 року, Укрзалізниця відправить у перший рейс новий регіональний експрес Київ-Херсон. Поїзд з локомотивною тягою сформовано із 9 вагонів: 5 вагонів з місцями для сидіння, 3 плацкартних та 1 купе.
Детальніше

На Херсонщині презентують програми підтримки туристичного бізнесу від ЄБРР

06 червня на Херсонщині, вперше в Україні, відбудеться презентація програм підтримки суб’єктів туристичного бізнесу Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Зокрема грантових програм та кредитування. Презентація відбудеться під час конференції «РОЗВИТОК РИНКУ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ».
Детальніше

Топ-12 самых невероятных железнодорожных маршрутов

Не важно, пишите вы новеллу или отправляетесь в романтическое путешествие - живописная поездка на поезде всегда послужит вдохновением.
Представляем вам список из 12 лучших железнодорожных маршрутов.
Детальніше

На Турист-Fest до Асканія-Нова

Завтра,17 травня відбудеться головна туристична подія весни – старт літнього сезону-2019. Цього року урочисте святкування, що стало традиційним для нашого регіону, змінило місце проведення. Цього року гостей «Турист-Fest» гостинно прийматиме Асканія-Нова.
Детальніше
0