Що можна сміливо купувати, а чого краще остерігатись на полицях супермаркетів

Сучасний супермаркет дуже комфортне та вигідне місце для здійснення тих чи інших покупок. Їх зараз існує чимало. Асортимент в магазинах на будь-який смак, тому нам дуже складно вибрати, що саме ми хочемо купити, а персоналу дуже легко нас обдурити продавши нам недоброякісний товар. Зазвичай магазини намагаються притримуватися всіх санітарних норм та знаків якості. Але це велика торгівля, тому часто на «брак» та «прострочку» продавці закривають очі, хоча в їх обов’язки входить перевірка товару на строки придатності, належний вид, умови зберігання і т.д.

Супермаркети мають відділи: молочної продукції, хімічних засобів, мороженої продукції, алкогольний відділ, овочів та фруктів, м’ясний та інші. Найбільш безпечні відділи це хімії та алкогольний, тому що товар звідти зазвичай має довгий термін зберігання і досить швидко розкуповується. Якщо дорогий алкоголь має акцизну марку наклеєну на пляшці та нормальний товарний вид, то його можна придбати без ризику. А наприклад вибираючи пивну продукцію, треба бути дещо уважнішим, бо у пива зазвичай термін придатності пів року, і недобросовісні продавці за термінами не дуже пильно слідкують. Хімія зазвичай закінчення строків придатності не боїться, тому можна не боятися купувати таку продукцію.

Чого слід остерігатися на полицях то це – відділи молочної продукції, м’ясний відділ та відділ фруктів то овочів, саме в них зазвичай люди потрапляють на неякісний товар, який може причинити шкоду покупцеві. Дана продукція має властивість дуже швидко псуватись, тому слід обережно обирати товар, перевіряти строки, товарний вигляд, чи нема поганого запаху. А у відділі овочів та фруктів можна часто потрапити на картоплину, яка почала гнити чи поцвілу мандарину, і це не рідкість, бо продавцям треба насипати велику гору, щоб було побільше фруктів, бо їх швидко розбирають, а в низу ніхто не перевіряє що там вже щось може зіпсуватись. Продавців в молочних та м’ясних відділах змушують робити ротацію, тому не лінуйтесь, передивіться дату зберігання.

Треба просто бути уважнішим, не лінуватися перевіряти терміни придатності, зовнішній вигляд. Не варто думати, що продавець це за вас зробить, адже в нього купа іншої роботи, не менш важливої, тому треба покладатися лише на себе і бути пильним у виборі того чи іншого товару.

© Артем Побірський


скачать dle 11.3
  • 51