Глобальний медіа-конкурс з трудової міграції

Міжнародна організація праці спільно з Міжнародною конфедерацією профспілок (МКП), Міжнародною організацією роботодавців (МОР), Управлінням Верховного комісара з прав людини, Human Rights Watch, Центром солідарності, Міжнародною федерацією журналістів, Equal Times та Migrant Forum в Азії розпочали свій третій Глобальний медіа-конкурс з трудової міграції (GMCLM), щоб визначити найкраще висвітлення в медіа по цій темі.

Ми запрошуємо професійних журналістів та репортерів подати до двох своїх журналістських робіт для розгляду в кожній з таких тематичних сфер: (1) аспекти трудової міграції; (2) справедливий набір трудящих-мігрантів. Записи можуть бути в одній з двох наступних категорій: (i) статті (в мережі або друковані) та (іі) медіа (фотожурналістика, відео та аудіо). Записи повинні бути створені та опубліковані між 1 січня 2016 року та 27 жовтня 2017 року, щоб потрапити до розгляду.

Чотири переможці будуть оголошені до 18 грудня 2017 року, відзначаючи Міжнародний день мігрантів. Двоє переможців отримають грошову премію в розмірі 1000 доларів США щодо аспектів трудової міграції, і два переможці отримають спеціальний приз у розмірі 1000 доларів США за роботу з найму працівників-мігрантів. Матеріали-переможці будуть мати промоцію на веб-сайтах усіх партнерських організацій, що залучені до конкурсу, і будуть використані в майбутніх тренінгах та інших важливих заходах. До листа прікріплено флаєр та постер конкурсу.

Для отримання додаткової інформації про цей конкурс, відвідайте: http://www.ilo.org/gmc17

скачать dle 11.3
  • 296