«Нова Каховка.Сity» та «Придніпровська зірка» - гендернонайчутливіші видання Херсонщини у червні: результати моніторингу гіперлокальних медіа

Для червневого моніторингу рівня гендерної чутливості районних медіа Херсонської області було обрано 5 інтернет-видань: «Новий візит», «Іванівка.info», «Нижні Сірогози.City», «Нова Каховка.City», «05542 Олешки online» та 5 друкованих видань: «Придніпровська зірка», «Рідний край», «Сільські новини», «Трудова слава» та «Каховська зоря».
Детальніше

Чи добре «акули пера» тримаються на воді?


25 червня, на базі басейну Херсонського державного університету відбувся перший за всю історію херсонської журналістики Турнір з плавання для представників національних та регіональних медіа.
Детальніше

Гендерні стереотипи в суспільстві і медіа

Що таке гендерні стереотипи, чи використовують їх херсонські медіа, чому вони небезпечні і чи завжди ми можемо їх ідентифікувати? Як не поширювати ці стереотипи у журналістській діяльності?

Поговоримо про це під час Гендерної медіа-кав’ярні онлайн, яка відбудеться 27 травня 2020 року о 10:00 год. за горянтками кави/чаю в зручній домашній атмосфері.
Детальніше