Абітурієнти з окупованих Криму і Донбасу можуть вступати до ХДУ на пільгових умовах

З 2016 року на базі Херсонського державного університету діє освітній центр «Крим-Україна», завдяки якому жителі тимчасово окупованих територій можуть вступити до українських вишів за спрощеною процедурою. 3 червня 2020 р.

«Освітній центр «Крим-Україна» діє у ХДУ протягом п’яти років і забезпечує не тільки якісну вступну кампанію, а й сприяє проведенню атестації кримців для отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту, прийом документів від вступників з Криму, складання вступних випробувань, надання рекомендацій та наказів до зарахування. «Абітурієнти мають право вступати на навчання без наявності паспорта, свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата) державного зразка та сертифікатів ЗНО. Процедура консультування та прийняття вступників цієї категорії – відпрацьована та злагоджена», – прокоментувала керівниця центру Галина Полякова.

З 2020 року, на спрощену процедуру вступу можуть претендувати не тільки випускники шкіл Автономної Республіки Крим, а й тимчасово окупованих територій Донбасу. Важливо пам’ятати, що у цьому році у зв’язку із карантином вступна кампанія змістилась та буде проводитися з 1 по 12 серпня, проте приймальна комісія ХДУ готова працювати з вступниками через освітній центр вже з 9 червня. Абітурієнти із тимчасово окупованих територій, які будуть складати ЗНО, звільняються від двотижневої обсервації, але вони обов’язково повинні мати при собі індивідуальні засоби захисту. Також Галина Полякова зазначила, що вступників з непідконтрольних територій Херсонський державний університет забезпечить безкоштовним проживанням у гуртожитках під час вступної кампанії.

Дорослим, які будуть супроводжувати абітурієнтів (адже не всі на момент вступу повнолітні і мають право перетинати адміністративний кордон), будуть пропонувати поселитися у гостьовому крилі гуртожитків університету за найнижчими цінами у Херсоні.

Детальну інформацію можна знайти на сайті Херсонського державного університету – Освітній центр «Крим-Україна» або на сторінці приймальної комісії ХДУ. Адреса: Херсон, вул. Університетська 27, каб. 113. Контакти: e-mail: Galina@ksu.ks.ua, телефони: (0552) 32 67 13, (0552) 49 43 75; 095 592 91 49; 096 613 05 16.


скачать dle 11.3
0