Скадовські рятувальники провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

4 травня у Скадовському районі проходив районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Відбувався він в місцевості Цукури Скадовського району з 3 по 5 травня 2017 року. Скадовські рятувальники не залишились осторонь. Працівники Скадовського районного сектору Головного управління ДСНС у Херсонській області долучились до гри "Сокіл" ("Джура") , провівши громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
Тема заходу була ознайомити учнів з найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та з порядком дій у деяких надзвичайних ситуаціях; узагальнити знання про стихійні лиха, про сигнали цивільної оборони та оповіщення населення у випадку стихійних лих та аварій; розвивати вміння правильно діяти у надзвичайних ситуаціях; виховувати навички самодисципліни, організованість, впевненість у своїх силах та прагнення допомогти тим, хто цього потребує.
Під час спілкування з дітьми вогнеборці наголосили на важливості дотримання правил безпеки під час відпочинку в лісі та на воді. Крім того, присутнім розповіли, що робити, аби не допустити пожежі в своїй оселі, та як діяти під час виявлення підозрілих предметів. А для кращого засвоєння цих правил дітям вручили тематичні пам’ятки.
В ході проведення громадської акції рятувальники також ознайомили дітей з пожежною технікою, яка є на у них на озброєнні , спеціальним рятувальним обладнанням, яке використовується  під час ліквідації наслідків пожеж та різних надзвичайних ситуацій –  зокрема для порятунку на воді,  під час дорожньо-транспортних пригод – та продемонстрували дітям гасіння умовної пожежі. Діти з зацікавленістю одягали бойовий одяг та відчули себе справжніми рятувальниками.
На даному заході були присутні діти зі всьго Скадовського району.
© ГУ ДСНС України у Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 328