ТЯГИНСЬКА ОТГ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ НАД СТРАТЕГІЄЮ

Тягинська об'єднана територіальна громада розпочала роботу над стратегією розвитку. Експертка з регіонального розвитку Програми "U-LEAD з Європою" Олександра Фадєєва та керівниця регіонального офісу Оксана Сілюкова взяли участь у засіданні робочої групи.

Олександра Фадєєва надаватиме допомогу у підготовці даного документу для громади. Громада має багато переваг: адміністративний центр розташований на трасі, інший біля води, третій має цікаві історичні пам'ятки. Також є громадська організація та досить активне населення. Громада вбачає свій розвиток у реалізації проєктів з переробки сільськогосподарської продукції, оскільки переважна більшість фермерських господарств працюють саме на виробництво сировини.

Євгенія Перевенко, голова Високівської сільської ради Бериславського району (частина майбутньої об'єднаної громади): 

"Ми хочемо, щоб життя у нашій громаді було європейським, хочемо, щоб усі послуги надавалися на високому рівні, щоб були розваги і заходи міжнародного рівня. Так, ми маємо для цього великий потенціал, але попереду дуже багато роботи. Знаємо, що буде непросто, але ми вже почали наш шлях і не звернемо з нього."


© Херсонський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою"
скачать dle 11.3
  • 679