Громади Херсонщини вчились управляти людськими ресурсами!

Вікторія Копчак, радниця Херсонського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» з питань децентралізації та місцевого самоврядування в рамках проведення навчання для  громад Херсонщини розповіла про спільне та відмінне в управлінні людськими ресурсами та кадровій роботі, а також розглянула з учасниками питання щодо служби в органах місцевого самоврядування та нюанси антикорупційного законодавства для посадових осіб.


- Інформація була цікавою, яку довелось почути під час заходу, власне окрім насиченої програми, представниками ОТГ були висловлені суттєві пропозиції щодо сталого розвитку громад, які стосуються управління людськими ресурсами, - Артем Сопов, головний консультант Національного інституту стратегічних досліджень.


- Захід мав на меті надати учасникам можливість набути необхідних знань та навичок у сфері управління людськими ресурсами. До участі у заході були запрошені спеціалісти з кадрової роботи, юрисконсульти, секретарі, керуючих справами та інш.. Тематика заходу охоплювала питання прийняття на роботу, звільнення, проведення конкурсу на заміщення вакантних посад, преміювання персоналу ОМС. Навички, здобуті учасниками заходу, допоможуть ефективно здійснювати управління людськими ресурсами, - зазначила Вікторія Копчак.Нагадуємо, що захід було організовано за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

© Херсонський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою"скачать dle 11.3
  • 31