АНОНС: в Херсонському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться День відкритих дверей

18 лютого для представників громад області відбудеться День відкритих дверей в Херсонському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою».

«З початку 2020 року розпочали активну діяльність на місцях регіональні офіси Програми «U-LEAD з Європою», отже співпраця з громадами на Херсонщині продовжується. Познайомитися з командою офісу наново, дізнатися про ключові напрямки нашої роботи, а також отримати відповіді на всі можливі запитання можна під час Дня відкритих дверей, який відбудеться 18 лютого 2020 року в приміщенні Херсонського регіонального офісу за адресою: м. Херсон, вул. Потьомкинська, 13», - повідомляє керівниця офісу Оксана Сілюкова.

Під час зустрічі планується презентувати напрями діяльності регіонального офісу з початку 2020 року, обговорити теми, по яких об’єднані територіальні громади мають потребу у підсиленні їх спроможності, сформувати запити від громад щодо проведення навчальних заходів регіонального офісу. Учасники матимуть змогу обговорити нові ідеї, розповісти про головні позитивні зміни у своїх громадах та обмінятися досвідом.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами +38(067)6180021, +38(066)3339482 або oksana.siliukova@giz.de
_______________________________________________________________________________
© Херсонський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою"


скачать dle 11.3
  • 26