142 заяви про неякісні продукти за рік...

У соціальних мережах херсонці активно розміщують фотографії неякісних харчових продуктів. Це і цукерки та консерви з хробаками, дитячі сирки з пліснявою тощо.
Що робити, якщо подібна «смакота» потрапила до вас? Якщо ви придбали у торговельній мережі неякісний харчовий продукт, просимо звертатися з письмовою заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за адресою м. Херсон, вул. Перекопська, 17.

Відповідно до ст. 6 Закону України від 05.04.2007 року № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставами для здійснення позапланових заходів є звернення фізичної особи про порушення, що спричинило шкоду її правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави, з додаванням документів чи їх копій, що підтверджують такі порушення (за наявності). До речі, за 2019 рік до обласного управління Держпродспоживслужби надійшли 142 такі заяви.
Для здійснення позапланового заходу орган державного нагляду (контролю) видає розпорядчі документи, які містять:

Зверніть увагу: фізичні особи, які подали безпідставне звернення про порушення субєктом господарювання вимог законодавства, несуть відповідальність, передбачену законом.

© Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 13