Каланчацька ветлікарня розширила перелік послуг

Підбиваємо підсумки роботи у 2019 році структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.


Каланчацькою районною державною лікарнею ветеринарної медицини було зароблено за надання послуг у 2019 році коштів на суму більше 1 мільйона гривень. Заробити кошти вдалося за рахунок розширення  видів послуг, які надають спеціалісти установи, не втрачаючи  (а подекуди і підвищуючи) якість цих послуг.

Ці кошти впродовж року направлялись на покращення матеріально-технічної бази ветлікарні та умов роботи ветеринарних працівників.
Установа створила резерв медикаментів та інструментів, що  дає можливість спеціалістам вчасно реагувати на виклики, пов’язані з захворюванням тварин та надавати якісну допомогу на місці.  
Також, в лікарні розвинули такий напрям послуг як проведення чіпування  дрібних та сільськогосподарських тварин. Всього було прочіповано 3 коней та 30 дрібних тварин.
Будівлю лікарні зробили більш енергоефективною – замінили вікна, двері на металопластикові. Провели поточний ремонт службових приміщень. 
Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області  безоплатно передано до ветлікарні 2 спеціалізованих  автомобіля. Окрім цього, ветлікарня за власні кошти провела 3 одиниці службового транспорту на газ та відремонтували весь автопарк.
Ветлікарня отримала субвенції з місцевих бюджетів Каланчацької та Мирненської об’єднаних територіальних громад в сумі 12 950 грн та 20 343 грн відповідно. За ці кошти придбали спецодяг для спеціалістів, паливно-мастильні матеріали та дезінфікуюче обладнання. 
Ветеринарною лікарнею у 2019 році повністю забезпечено ветеринарних спеціалістів   одягом, який використовується як уніформа. Це дозволило  підняти довіру до  ветлікарні та Головного управління в цілому, бо місцеві жителі одразу можуть ідентифікувати спеціалістів, які прийшли надавати ветеринарні послуги.
Наступного року за сприянням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ветлікарнею буде продовжено покращення умов праці власних співробітників. Бо від їх комфорту залежить і якість надання послуг населенню.

© Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 25