У ході фільтраційних заходів правоохоронці перевірили понад чотири тисячі осіб та півтори тисячі транспортних засобів

Співробітники Управління СБ України в Херсонській області наприкінці травня поточного року провели у Чаплинському районі, що межує з тимчасово окупованою територією АР Крим, багатоетапне оперативно-профілактичне відпрацювання.

Міжвідомчі заходи, що відбулись за участі представників Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної міграційної служби здійснювалися у межах спецоперацій «Кордон-2019», «Мігрант-2019», «Розшук» і «Зброя та вибухівка». Роз`яснювальна робота була спрямована на попередження та зниження рівня протиправної діяльності на адміністративному кордоні. У першу чергу, превентивні заходи стосувалися протидії нелегальній міграції, контрабанді наркотичних речовин, зброї та боєприпасів, а також диверсійно-розвідувальній діяльності.

У ході фільтраційних заходів правоохоронці перевірили понад чотири тисячі осіб та півтори тисячі транспортних засобів. Загалом було складено дев’ятнадцять протоколів за ст. 202 КУпАП (порушення прикордонного режиму) та тридцять протоколів щодо порушення Правил дорожнього руху. 

© Пресцентр СБ України


скачать dle 11.3
  • 277