Екскурсійний сезон заповідника «Асканія-Нова» відкрито

З 1 квітня Біосферний заповідник “Асканія-Нова” розпочав новий екскурсійний сезон.

Цього року співробітники заповідника підготувати для гостей 6 екскурсій:

1.  Оглядова еколого-просвітницька екскурсія «Перлина в степу» (зоопарк, дендропарк) (у супроводі екскурсовода або без супроводу екскурсовода) – 2,5 години, група від 13 до 25 чол.;
2.  Еколого-просвітницька екскурсія маршрутом зоологічного парку «У світі тварин» (тільки у супроводі екскурсовода) — 2,5 години, група від 13 до 25 чол.;
3.  Еколого-просвітницька екскурсія маршрутом дендрологічного парку «В лісову казку» (тільки у супроводі екскурсовода) — 2,5 години, група від 13 до 25 чол.

Ціна квитків: дорослий – 70 грн., дитячий – 50 грн. (у супроводі екскурсовода)
дорослий – 65 грн., дитячий – 45 грн. (без супроводу екскурсовода)
фотозйомка – 5 грн., відеозйомка – 20 грн.;

4.  Пішохідний екскурсійний комплекс, що складається з двох екскурсій – «В лісову казку» та «У світі тварин» (тільки у супроводі екскурсовода) – 5 годин, група від 13 до 25 чол.

Ціна квитків:   дорослий – 140 грн., дитячий — 100 грн.;

5.  Еколого-просвітницька екскурсія маршрутом зоологічного парку «Історичними місцями зоопарку» (тільки у супроводі екскурсовода) — 3 години, група від 15 до 25 чол.

Ціна квитків: дорослий – 80 грн., дитячий — 50 грн.;

6.  Екскурсія «Ретро-фотосафарі» на автомобілі (за попереднім замовленням) – 2 години, група 10 чол.

Ціна квитків:   120 грн.

Еколого-просвітницькі екскурсії замовляються завчасно по телефону (099) 656-23-44 диспетчер.


ДОВІДКА:
Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна — найстаріший степовий резерват світу, одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найвідоміших заповідних територій планети, вже відсвяткував своє сторіччя.
Він розташований у Чаплинському районі Херсонської області та займає площу 33,3 тисячі гектарів, включає заповідний степ (ядро), буферну зону і зону типового землекористування.
Він по праву є старим степовим Біосферним заповідником планети і найкрупнішим серед європейських степових заповідних територій. Біологічна різноманітність степових екосистем налічує більше 500 видів вищих рослин і більше 3000 видів тварин.
Детальніше на 
http://discoverkherson.com.ua/askania-novaскачать dle 11.3
  • 56