Андрій Гордєєв проінспектував ремонт дороги у смт Чаплинка

20 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв перевірив хід будівництва дороги у смт Чаплинка, яку місцеві жителі чекали більше 5 років.
Так, наразі ведеться капітальний ремонт вул. Белінського у смт Чаплинка площею 1850,0 кв.м. Вартість робіт складає 1478,0 тис грн. Завершення капітального ремонту дороги планується на середину квітня поточного року, за умови сприятливої для ремонту шляху.
«Минулого року ми поставили задачі підготувати проекти та подавати їх на фінансування. Мета була в тому, щобз 1 березня ми приступили до ремонтних робіт. Чаплинська ОТГ з цією задачею впоралася, вона розробила проектно-кошторисну документацію та подала її нам. Тому сьогодні ми бачимо як для жителів вулиці ремонтується дорога. Це реформа децентралізації в дії», - зазначив Андрій Гордєєв.
Також він анонсував, що у Чаплинському районі планується будівництво ще кількох об’єктів: туристична дорога до Лемурійського озера, на яку було виділено близько 5,5 млн грн, а також доріг по селах та ОТГ.
© Гуськова Елеонора
© Відділ оперативної інформації ХОДА

скачать dle 11.3
0
  • 50