"102": Упродовж минулої доби...

Упродовж минулої доби, 13 березня, до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшли 501 заява і повідомлення, серед яких 104 заяви з ознаками кримінального правопорушення.

Зареєстровано одну дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими, в результаті якої одна людина була травмована. За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 181 адміністративний протокол, із них 9 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

В Корабельне відділення поліції ввечері звернулась 40-річна жителька мікрорайону «Шуменський».  Вона розповіла, що в її квартиру шляхом пошкодження замку на вхідних дверях проник злодій та здійснив крадіжку грошових коштів в сумі 1600 доларів США, 100 Євро та ювелірних виробів. За даним фактом проводиться перевірка.

В чергову частину Іванівського відділення поліції звернувся 42-річний місцевий мешканець. Чоловік розповів, що виявив в будинку відсутність телевізійного тюнеру. Проводиться перевірка.

В чергову частину Херсонського відділу поліції звернулась 47-річна жінка. Вона розповіла, що замовила на одному з Інтернет-сайтів товар та перерахувала за нього 800 гривень. Проте покупку не отримала, а продавець на дзвінки не відповідає. За даним фактом проводиться перевірка.

© Відділ комунікації поліції Херсонської області


скачать dle 11.3
  • 42