Андрій Гордєєв прокоментував колегію обласної державної адміністрації

19 липня відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації.
На ній розглядалися такі питання:
• Про хід впровадження програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017 – 2021 роки.
• Про хід виконання заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.
• Про хід виконання Урядової програми «Доступні ліки» в Херсонській області.

По першому питанню доповідав начальник управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євген Криницький. Управлінням освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації було розроблено покроковий план впровадження обласної Програми. На підставі аналізу кадрового складу закладів та установ системи освіти, медицини, фізичної культури та спорту, культури з застосуванням коефіцієнту старіння наявних кадрів визначена наступна потреба: педагогів – 244 особи, медичних фахівців – 45 осіб, тренерсько-викладацького складу – 14 осіб, працівників культури – 21 особа. Загальна потреба становить 324 особи в розрізі адміністративних одиниць області.
На реалізацію Проекту обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017 – 2021 роки передбачено кошти в місцевих бюджетах.

По другому питанню в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації Віктор Рассолов. Він зауважив, що відповідно до протокольного доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана питання про підготовку житлово-комунальної сфери, енергетичної та функціонування закладів соціально-бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року щомісяця будуть розглядатися на засіданнях колегії обласної державної адміністрації. В цілому підготовку житлово-комунальної сфери, енергетичної та функціонування закладів соціально-бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року області визнати задовільною.

Питання про хід виконання Урядової програми «Доступні ліки» в Херсонській області було розглянуто під час наради з головами райдержадміністрацій, ОТГ та міськими головами міст обласного значення.
 
Під час брифінгу, який відбувся по завершенні колегії облдержадміністрації Андрій Гордєєв дав коментар журналістам: Андрій Гордєєв прокоментував колегію ОДА (ВІДЕО)
 
© Відділ оперативної інформації ХОДА 


 скачать dle 11.3
  • 272