Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває в дії на Херсонщині!

Ним передбачені штрафні санкції хронічним неплатникам аліментів. На Херсонщині вже є кілька фактів нарахування штрафів несумлінним батькам, які не сплачують аліменти.
Два з них – у Суворовському районі міста Херсон. Два батька не виплачували гроші рідним дітям більше 3 років.  Обом батькам, окрім обмеження виїзду за кордон та керування транспортним засобом, нарахували штрафи у розмірі 50% від суми боргу. У першому випадку сума штрафу склала більше 13 тисяч, у другому – більше 30 тисяч гривень.  Обидва боржники повністю виплатили борг рідним дітям.
У Дніпровському районі міста Херсон батько не сплачував аліменти більше року. Відповідно, окрім боргу, виплатив ще й штраф у розмірі 20% від суми заборгованості. Тобто, на майжн 3 тисячі гривень більше.
- А бериславський батько понад 2 роки нічого не платив рідній дитині. Своєю байдужістю він заробив собі штраф у розмірі 30% від суми боргу. Тобто додаткові 9 тисяч гривень. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.скачать dle 11.3
  • 96