6 828 осіб внесено до реєстру боржників зі сплати аліментів

Станом на 1 вересня, завдяки Закону #ЧужихДітейНеБуває, державними виконавцями у Херсонській області забезпечено виконання рішень судів про стягнення аліментів в наслідок чого 16 651 дітей відчули реальну допомогу держави, 100,7 млн. грн. аліментів стягнуто державними виконавцями за вісім місяців, з яких 62,8 млн. грн. стягнуті завдяки дії Закону #ЧужихДітейНеБуває.

Про це повідомив заступник начальника  Головного територіального управління з питань державної виконавчої служби - начальника Управління державної виконавчої служби Ярослав Тюпляєв.
Серед інших результатів дії Закону – 6 828 осіб внесено до реєстру боржників зі сплати аліментів, по 5 232 боржникам  винесено постанови про обмеження боржників у праві виїзду за кордон, керування автомобілем, полювання та користування зброєю. Державними виконавцями складено 980 протоколів про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 183-1 КУпАП ( Несплата аліментів), 905 протоколів направлено до суду, з яких: 127 – задоволено.

© Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 119