Мобільний консультативний працював у Великолепетиському районі

26 червня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» мобільний консультативний пункт на чолі з Ярославом Тюпляєвим -  заступником начальника  головного територіального управління з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції  у Херсонській області працював у Великолепетиському районі.Сьогодні жителів с. Мала Лепетиха та смт. Велика Лепетиха  цікавили питання отримання обов’язкової частки у спадщині, переоформлення договору оренди земельної ділянки, вирішення земельних спорів, порядок приватизації земельної ділянки та інші.


Фахівці територіального управління юстиції проінформували  громадян як діяти та куди звертатися якщо не отримуєш аліменти, не знаєш, як оформити договір оренди землі, забирають бізнес або майно, потрібна допомога в отриманні субсидій.

Робота мобільних пунктів спрямована на забезпечення абсолютно кожного мешканця Херсонської області можливістю отримати безоплатну правову допомогу, а також на підвищення рівня правової свідомості громадян та знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, а також спроможності громадян захищати свої права.
скачать dle 11.3
  • 118