Консультування мешканців Голопристаньського району

7 червня 2018 року відбувся черговий виїзд мобільно-консультативного пункту з безоплатної правової допомоги до с. Гладківка та с. Таврійськ Голопристаньського району Херсонської області на чолі з Галковським Григорієм Олесійовичем, заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Так, актуальними питаннями, на які давали відповідь зокрема були: оренда землі, процедура прийняття спадщини та строки її прийняття, визнання правочину дійсним, повторне отримання свідоцтва про смерть особи, пільги для малозабезпечених осіб у сфері освіти. Окрім того, сельчани цікавились питанням новел законодавства у сфері аліментів та щодо отримання та нарахування субсидії.
Співробітники юстиції  також ознайомлювали мешканців з пілотними проектами Міністерства юстиції України та надавали методичні матеріали з питань захисту прав та контакти найближчих центрів безоплатної правової допомоги.

© Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 97