Правова допомога жителям Генічеського району

01 червня  2018 року   мобільний консультативний пункт на чолі з заступником начальника головного територіального управління з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Григорієм Галковським за  участі фахівців та спеціалістів системи безоплатної правової допомоги консультували жителів м.Генічеськ та Генічеського району.
Під час зустрічі відбулось консультування стосовно можливості реєстнації народження та місця проживання дитини одразу у пологовому будинку, оформлення спадщини, оформлення субсидії, захисту права власності у судовому порядку, оформлення договору дарування нерухомого майна та інших питань.
Жителів було ознайомлено із онлайн сервісами Міністерства юстиції, метою яких є спростити життя громадянам та забезпечити їх зручними послугами, а також інформацією про можливість реєстрації шлюбу за добу, отримання свідоцтв про народження одразу у пологовому будинку та іншими зручними послугами Мін’юсту.
Також було проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з ціллю сформувати нову правову культуру у суспільстві, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Крім того, було також розповсюджено інформаційні буклети правового характеру.
скачать dle 11.3
  • 87