Робота над підготовкою ДП “ХМТП” до концесії триває

22 травня, в рамках проекту концесії, Херсонський морський торговельний порт відвідала з робочим візитом група консультантів з технічних питань.

Метою візиту команди консультантів, до якої увійшли старший технічний консультант Фуат Ахметшин, технічний консультант, інженер-конструктор Вадим Хуртілов, старший консультант з контролю якості Оксана Черінько, старший консультант по зерновим терміналам Вадим Квітинський, інженер-будівельник, генпланіст Андрій Патлах на чолі з координатором команди, технічним та економічним консультантом Андрієм Баланюком є ідентифікація активів, які потенційно можуть бути передані в концесію та пов'язані з цим ризики і обмеження, а також аналіз можливостей/варіантів реалізації сценаріїв перевалки вантажів, отриманих в результаті ринкових досліджень.
В рамках візиту гості провели спільні наради з представниками керівництва ХМТП та філії АМПУ, головними бухгалтерами, юристами та технічними спеціалістами порту та АМПУ, познайомилися з територією порту. За результатами чого командою консультантів було презентовано висновки, надано роз'яснення на невирішені питання та оголошено про наступні кроки щодо підготовки підприємства до концесії.

Нагадаємо, що в даний час консорціум консультантів працює над розробкою техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проекту концесії ДП «ХМТП», для чого проводиться збір необхідної інформації.

© Прес-служба ДП “ХМТП”


скачать dle 11.3
  • 105