Мобільний консультативний пункт працював у Білозерському районі

18 травня мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги на чолі  з заступником начальника  головного територіального управління з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Ярославом Тюпляєвим  відвідала  селища Чорнобаївка та Музиківка Білозерського району.

Бажаючих отримати правові консультації від заступника керівника обласної юстиції прийшло чимало. Актуальними серед жителів районів  залишаються земельні питання. Так сьгодні пункт з надання правової допомоги консультувава відвідувачів з питань  приватизації присадибної ділянки, податків на присадібну ділянку, вирішення питання щодо розбіжностей між розміром реальної земельної ділянки та розміром, який зазначений у документації та переоформлення договору оренди та інших.
Окрім того відвідувачі цікавились питаннями щодо обчислення субсидії, розподілу майна після розлучення, застосування норм законодавства в кадровій службі сільської ради, виготовлення технічної документації на майно.
Співробітники юстиції  також ознайомили громадян з проектом Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюдили методичні матеріали  з  питань захисту права власності, виплати аліментів, протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах, прав громадян у сфері правосуддя, порядку оформлення субсидій, та інших способів і методів захисту своїх прав.

© Головне територіальне управління юстиції у Херсонській областіскачать dle 11.3
  • 103