Співробітники ХМТП викрили шайку аферистів

Завдяки пильності співробітників ХМТП і одного з комерційних банків вдалося зірвати велику аферу за участю злочинного угруповання, підробив документи Херсонського морського торгового порту.
Як повідомляє інформаційне агенство «Херсонці» в одному з комерційних банків злочинці мали намір оформити кредит на шість мільйонів гривень. А в якості його забезпечення вони надали три тисячі тонн кукурудзи вартістю близько двохсот тисяч доларів США, які нібито перебували на складі ХМТП.
Однак співробітниця банку перед оформленням угоди вирішила уточнити, в якому стані знаходиться зерно, і про всяк випадок зателефонувала в порт.
Портовики дзвінку дуже здивувалися, оскільки вже три роки як не проводили ніяких операцій з цієї сільськогосподарською культурою. Довідка, з копією якої їх ознайомили, виявилася підробленою, про що тут же і повідомили фінансова установа.

Як прокоментував виданню виконуючий обов'язки директора Херсонського морського торгового порту Олександр Сухін розгляд показало, що фальсифікований документ використовувала міжрегіональна зграя аферистів з Києва, Черкас та Херсона.

Про факт шахрайства повідомили правоохоронні органи.
© seaport.kherson.ua


скачать dle 11.3
  • 46