Андрій Гордєєв привітав матерів і дружин загиблих учасників АТО з прийдешнім святом весни

У переддень Міжнародного жіночого дня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом з головою Херсонської обласної ради Владиславом Мангером, народним депутатом України Олександром Співаковським і своїми заступниками поспілкувався з матерями та дружинами загиблих учасників АТО.
«Схиляємо голови перед матерями, які виховали героїчних синів, а також перед дружинами, на плечі яких лягли тривоги та переживання наших добровольців-земляків. Уклін вам до самої землі!», - звернувся очільник області Андрій Гордєєв до жінок.

«Які б слова не казали, вони не повернуть ваших чоловіків та синів на цю землю. Але людина живе, поки її пам’ятають. Тому наша місія – зробити все, щоб влада та населення країни завжди пам’ятали, хто захищав Україну та приніс спокій у наші родини», - наголосив народний депутат Олександр Співаковський.
У довірливій атмосфері жінки разом з представниками влади обговорили питання, які їх найбільше турбують. А по завершенню отримали подарунки на честь прийдешнього свята.
© Гуськова Елеонора
© Відділ оперативної інформації ХОДА

скачать dle 11.3
  • 194