Керуючий Херсонською єпархією архієпископ Климент відвідав Чаплину

5 лютого відбулася робоча зустріч керуючого Херсонською єпархією, архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента з головою Чаплинської районної державної адміністрації Олександром Бурейком.
В ході зустрічі голова РДА ознайомив Владику з історією виникнення Чаплинки, розповів про села які знаходяться на території району та про визначні місця: Асканійський заповідник, Чорну долину, лемурійське озеро та ін. Архієпископ в свою чергу повідомив голову РДА про свої наміри і план розвитку УПЦ Київського патріархату у Чаплинському районі.

Владика Климент також звернувся до Олександра Бурейка з проханням знайти у місцевому архіві інформацію про своїх предків на прізвища Кущ та Корж. Цілком можливо що предки архієпископа належать до бунтівних полтавських переселенців з місця поселення яких розпочала своє існування Чаплинка.
Нагадаємо, високопреосвященного Климента, архієпископа Сімферопольського і Кримського, керуючим Херсонською єпархією було призначено 22 січня цього року на засіданні Священного Синоду.
© ks.d

скачать dle 11.3
  • 158