У Чорнобаївці відкрили ще один спортивний майданчик

8 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв   разом зі своїми заступниками Дмитром Бутрієм та Андрієм Балонєм взяв участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Чорнобаївка Білозерського району.
 «Діти дали такий заряд енергії, що надихнули мене й надалі розвивати спорт на Херсонщині. Адже саме спорт –  прекрасна можливість фізично розвиватися та згуртовувати дух юних спортсменів», - поділився голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
Спорудження стадіону здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», і фінансувалося за рахунок Державного фонду регіонального розвитку на суму 1172,0 тисяч гривень та Чорнобаївського сільського бюджету на суму 206 тисяч гривень.
Чорнобаївський сільський голова Ігор Дудар зазначив: «Чорнобаївка – одне з найспортивніших сіл Херсонщини. Тому ми не ризикували, виділяючи кошти з сільського бюджету, адже були  впевнені, що обласна державна адміністрація забезпечить кінцевий результат будівництва».
В.о першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій зауважив: «Ми, дорослі, покладаємо на молодше покоління великі надії. І у зв'язку з цим покращуємо умови їхнього життя. Крок за кроком ми змінюємо нашу країну на краще: будуємо ось такі спортмайданчики, ремонтуємо школи, ФАПи, відновлюємо дороги. Все для того, щоб діти - наше майбутнє - жили якнайкраще».
Варто зазначити, на даний час в цьому селі функціонує три групи відділення футболу Білозерської дитячо-юнацької спортивної школи чисельністю 36 учнів, а також в аматорському футбольному клубі «Колос» займається 25 спортсменів.
Введення в дію спортивного майданчика дасть можливість додатково залучити до занять футболом Білозерської ДЮСШ до 40 дітей (2 групи початкової підготовки по 18-20 учнів).
Насамкінець голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву та почесним гостям надали право перерізати червону стрічку та провести перший символічний удар по м’ячу.
© Гуськова Елеонора
© Відділ оперативної інформації ХОДА

Довідка:
Загалом у 2017 році побудовано 4 спортивних майданчика, а саме: в с.Станіслав, с.Чорнобаївка Білозерського району, м. Олешки та м. Херсон. Завершується будівництво 9 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Білозерському (с.Дар’ївка), Бериславському (с.Милове), Голопристанському (с.Чулаківка), Скадовському (м.Скадовськ, с.Приморське), Новотроїцькому (смт Новотроїцьке та смт Сиваське) районах, містах Херсоні та Каховці.

скачать dle 11.3
  • 30