Мобільний консультативний пункт працював у Великолепетиському районі

30 листопада  2017 року   мобільний консультативний пункт за  участі фахівців Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та спеціалістів системи безоплатної правової допомоги консультували жителів Великолепетиського району, а саме с. Миколаївка та с. Катеринівка.

Під час зустрічі відбулось консультування стосовно можливості реєстнації народження та місця проживання дитини одразу у пологовому будинку, оформлення спадщини, оформлення субсидії, захисту права власності у судовому порядку, оформлення договору дарування нерухомого майна та інших питань.
Жителів було ознайомлено із онлайн сервісами Міністерства юстиції, метою яких є спростити життя громадянам та забезпечити їх зручними послугами, а також інформацією про можливість реєстрації шлюбу за добу, отримання свідоцтв про народження одразу у пологовому будинку та іншими зручними послугами Мін’юсту.
Також було проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з ціллю сформувати нову правову культуру у суспільстві, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Крім того, було також розповсюджено інформаційні буклети правового характеру.

© Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 217