Безоплатна правова допомога мешканцям Голопристанського району

У серпні місяці поточного року Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області спільно із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області  було створено мобільний консультативний пункт. Основною метою діяльності мобільних консультативних пунктів є оперативність реагувань на протиправні посягання щодо власності, забезпечення громадян навіть найменших населених пунктів можливістю отримати якісну безоплатну правову допомогу, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права.
Жителі віддалених районів можуть отримати за місцем проживання правову консультацію, в разі потреби, – скористатися послугами адвокатів, що співпрацюють з місцевими центрами, з метою захисту від обвинувачення, здійснення представництва інтересів та складення документів процесуального характеру. У рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  мобільні консультативні пункти відвідали вже понад 90 населених пунктів на території всієї області.
08 листопада 2017 року мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги  відвідала с.Гладківка Голопристанського району.


Цього дня 14 громадян звернулися до мобільного консультативного пункту. Мешканців цікавили переважно питання орендної плати за землю, виділення земель учасникам АТО, питання нарахування пенсії та оформлення субсидії, порядку оформлення спадщини, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та інші.

© Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області
скачать dle 11.3
  • 127