На Херсонщині продовжується підготовка підрозділів територіальної оборони

21 жовтня у Новотроїцькому районі відбулися чергові навчання загонів територіальної оборони. За традицією особовий склад пройшов підготовку в декілька етапів, а саме теоретичний та практичний. Під час занять військовозобов’язані мали змогу відпрацьовувати навички зі стрільби, надання медичної допомоги, навички з тактичної підготовки, дії підрозділу в обороні та наступі.
На навчання завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, який розповів, що в планах Міністерства оборони України з херсонського загону територіальної оборони зробити бригаду зі спеціальним керівництвом. 
 «Ми проводимо такі збори у кожному районі вже більше року та не збавляємо темп. Наша задача – зробити так, щоб 5000 військовослужбовців загонів територіальної оборони могли бути зібраними по команді і готові захищати  свій район, Херсонщину та Україну. Я постійно повторюю, що саме тут, на лівому березі, ви куєте та забезпечуєте спокій нашої країни. Від нас з вами залежить де буде кордон», - зазначив очільник області Андрій Гордєєв.
Насамкінець він подякував всім присутнім за те, що вони погоджуються на ініціативу воєнкому та голови адміністрації і беруть участь у навчаннях.
© Гуськова Елеонора
© Відділ оперативної інформації ХОДА

скачать dle 11.3
  • 162