У Горностаївці Новотроїцького району подвійне свято

21 жовтня жителі Горностаївки Новотроїцького району зібралися разом, щоб відсвяткувати 120-ту річницю від дня заснування села та 30 років як успішно працює агро підприємство "Мир". З цієї нагоди у місцевому Будинку культури відбувся святковий концерт за участі колективів художньої самодіяльності. Як годиться на День народження, побажання линули в цей день від усіх.  
З визначною датою привітав громаду голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв: «Тут почуваюся як удома. У Горностаївці проживають талановиті й працьовиті люди, які також дбають про культурний і спортивний розвиток дітей. Тут всі живуть у злагоді. А де злагода, там перемога».
«Це свято великої дружної родини. Це маленька Європа в нашій степовій Херсонщині. Тут чудові господарства, тут особливі душевні люди», - влучно зауважела голова Новотроїцької райдержадміністрації Наталія Солтановська.
До привітань долучився голова Новотроїцької районної ради Юрій Коцегубов: «Хвала рукам, що пахнуть хлібом. Я впевнений що у вас є майбутнє. Разом з агрофірмою «Мир» ви зробили поштовх у своєму розвитку».
Значний вклад в процвітання Горностаївки робить агрофірма «Мир». Керівник підприємства – почесний громадянин Новотроїцького району Іван Доценко – крім бізнесу, займається й спортивним розвитком села. Агрофірма «Мир» підтримує та спонсорує український професіональний футбольний клуб «Мир» Горностаївка, створений в 1994 році, а керівник господарства є його президентом.
Славна своїми людьми Горностаївка, бо поважають тут ревну працю, відповідально ставляться до будь-якої роботи: чи то зібрати рекордний урожай, чи то ФК «Нікополь» перемогти. З такою громадою тут завжди буде панувати мир та розвиватися «Мир».
© Гуськова Елеонора
© Відділ оперативної інформації ХОДА


скачать dle 11.3
  • 403