Виїзд мобільної консультативної групи до Чаплинського району

Сьогодні, в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»  фахівцями Головного територіального управління юстиції у Херсонській області спільно з представниками територіального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводилось консультування мешканців с. Надеждівка та с. Преображенка Чаплинського району Херсонської області.
Основною задачею таких виїздів залишається інформування населення щодо роботи на Херсонщині «антирейдерського штабу», способів убезпечення від агрорейдерства, захисту земель та врожаю. Окрім нагальних питань, щодо землі мешканці зазначених сіл консультувалися з приводу оформлення документів на будинок, оформлення спадщини та поновлення строків для прийняття спадщини, щодо незаконного звільнення та можливості витребування заробітної плати.
Усі відвідувачі отримали вичерпні на запитання та інформаційні буклети з питань захисту права власності, оформлення субсидій, протистояння побутовій корупції, прав громадян у сфері правосуддя, та інших способів і методів захисту своїх прав.
скачать dle 11.3
  • 109