Консультування жителів Каховського району

10 жовтня 2017 року  мобільний консультативний пункт за участю фахівців Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та спеціалістів системи безоплатної правової допомоги консультували жителів Каховського району, а саме с. Чорнянка та с. Сергіївка.


Сьогодні відвідувачав мобільної точки доступу до системи безоплантої правової допомоги розповідали про порядок оформлення спадщини, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, внесення змін до свідоцтва про право власності на житло, поновлення строків прийняття спадщини та  порядок оскарження заповіту.
Жителів було ознайомлено із онлайн сервісами Міністерства юстиції, які спрямовані для того щоб спростити життя громадянам та забезпечити їх зручними послугами, можливістю реєстрації шлюбу за добу, способами захисту права власності та отримати безоплатну первинну і вторинну правову допомогу.

Також мешканців Каховського району було проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого сформувати нову правову культуру у суспільстві, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Крім того, було також розповсюджено інформаційні буклети правового характеру.

© Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

скачать dle 11.3
  • 187