Начальник обласної юстиції консультував мешканців Олешківського району

Юстиція Херсонщини відкрита для людей і не чекає доки вони звернуться до управління за консультацією. Заради зручності громадян, фахівці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області разом із спеціалістами системи безоплатної правової допомоги виїжджають до сіл та селищ області аби забезпечити якісною безоплатною правовою допомогою кожного. У рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  консультативні пункти вже відвідали 46 населених пунктів.

Сьогодні мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги на чолі з  начальником Головного територіального управління юстиції Костянтином Хутковським надавала консультації мешканцям Олешківського району, а саме: с. Раденськ та с.Великі Копані.
Серед громадян, які цього дня прийшли на прийом до керівника територіального органу юстиції, була літня жінка, у якої виник спір із сусідами стосовно розподілу землі. Їй були надані консультації стосовно порядку виділення меж земельної  ділянки згідно технічної документації та приватизації земельної ділянки. Мешканці с.Раденськ, у якої помер чоловік, розповіли про право її  доньки, що проживає за кордоном отримати свою частину спадщини.  Місцевих жителів сьогодні також консультували з питань оформлення субсидії, виборчих прав, виділення земельної ділянки учасникам АТО, оформленя пільг матері одиначці, реєстрації фізичної особи підприємця, та інших питань.
Також фахівці юстиції інформували мешканців Олешківського району про запуск загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та розповсюджували брошури, листівки, методичні рекомендації з питань захисту права власності, оформлення субсидій, протистояння побутовій корупції, прав громадян у сфері правосуддя, та інших способів і методів захисту своїх прав.

© Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 191