Спільними зусиллями знайдено 2 підоблікових Каховського міського відділу пробації

   Станом на початок листопада 5 підоблікових Каховського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області, що у місті Нова Каховка, знаходяться у розшуку. 

    11 листопада було проведено робочу зустріч із оперуповноваженою сектору кримінальної поліції  Каховського РВП ГУНП України в Херсонській області, капітаном поліції Іриною Ткачик.
    Під час зустрічі проаналізовано інформацію по результатам розшукових заходів, яка вказує на позитивну динаміку, адже на початок року в розшуку було 7 підоблікових, двох з них завдяки працівникам поліції знайдено.
    Присутніми розглянуті питання проведення спільних перевірок за місцем проживання засуджених осіб, які не з’являються до органу пробації, передачі матеріалів першочергових розшукових заходів до поліції та обміну наявною інформацією. Також обговорено алгоритм дій співробітників служб при встановленні особи, яка розшукується, узгоджено питання проведення взаємозвірок.
    Незважаючи на позитивні зрушення у розшуковій діяльності, на обліку органу пробації продовжують перебувати порушники, місце знаходження яких невідомо. Тому лише спільними зусиллями правоохоронних органів та постійною увагою до проведення оперативно-розшукової діяльності, можливо реалізувати один із головних принципів судочинства -  невідворотності покарання за вчинене кримінальне правопорушення.

© Каховський МВ філії ДУ "Центр пробації" в Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 361