18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Сьогодні, 18 жовтня, відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Це ганебне явище досі існує в усьому світі і щорічно ризик потрапити у рабство, як в Україні, так і за кордоном залишається досить високим. 
Чому такі випадки трапляються, як убезпечити себе, куди звертатися, в разі, якщо особа або близькі родичі стали жертвою торгівлі людьми, як діяти та до яких установ і організацій слід звертатися за допомогою?

Ці та інші питання впродовж місяця обговорювались в усіх підрозділах філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області з особами, які знаходяться на обліку, під час інформаційно–просвітницьких заходів, приурочених до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. 
Клієнти пробації мали можливість подивитись та обговорити документальні фільми про форми сучасного рабства, поспілкуватись з юристами та фахівцями бюро правової допомоги, соціальними працівниками, спеціалістами центрів зайнятості та отримати консультації щодо працевлаштування в Україні та закордоном.

В усіх підрозділах пробації області підоблікові отримали буклети і візитівки з контактами Центрів безоплатної правової допомоги та інших організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми.  

© Філія ДУ "Центр пробації" в Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 569