Допомога з пошуком роботи для клієнтів пробації Херсонщини

Клієнти пробації та особи, які звільняються з місць позбавлення волі відтепер зможуть отримати роботу в КП Агрофірма Радгосп «Білозерський».

 Про налагодження співпраці та надання робочих місць домовились фахівці Херсонського районного відділу №1 філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області (смт. Білозерка) та представниками Білозерської районної філії Центру зайнятості  із заступником директора підприємства КП Агрофірма Радгосп «Білозерський» Євгенієм Шепелем.
    Керівництво підприємства погодилось допомогти з працевлаштуванням клієнтам пробації. Заступник директора Євгеній Шепель зазначив, що в залежності від сезону Агрофірма має потребу в підсобних робітниках, трактористах, механізаторах, виноградарях, овочівниках, працівниках по збору врожаю. «Якщо спільними зусиллями ми зможемо допомогти суб’єктам пробації та особам, які звільняються з місць позбавлення волі знайти роботу та стати на шлях виправлення, ми будемо раді. Працьовиті руки нам потрібні», - зазначив Євгеній Шепель.
Оскільки, більшість суб’єктів пробації не мають офіційної роботи співробітники Центу зайнятості акцентували увагу, що з даною категорією осіб буде проводитись роз’яснювальна робота про переваги офіційного працевлаштування,  використання праці з оформленням трудових відносин, укладення трудових договорів (угод, контрактів) тощо.
За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо належної взаємодії та обміну інформацією, подальшої співпраці з метою забезпечення клієнтів пробації робочими місцями.
© ДУ "Центр пробації" в Херсонській області


скачать dle 11.3
  • 401