У ХДУ відбудеться засідання Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна»


Завтра, 3 червня о 13 годині, у залі-трансформері Наукової бібліотеки ХДУ, відбудеться  засідання Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна» Херсонської області в якому візьмуть  представники сторін-підписантів Меморандуму, Агенції регіонального розвитку «Офіс Євроінтеграції» Херсонської області, ректори університетів Херсонщини.

В рамках зустрічі відбудеться підписання Договору про приєднання до Інноваційного кластеру провідних вищих навчальних закладів Херсонщини (зокрема Херсонського національного технічного університету, Херсонської державної морської академії).
Також буде презентована Дорожня карта учасника Х фестивалю стартапів «Sikorsky Challenge» Україна, який відбудеться у серпні 2021 року у місті Києві.
До складу Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна» Херсонської області входять:
-  Голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир;
-  Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко;
-  Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський;
-  Директор «Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge» Олексій Струцинський;
-  Керівниця Агенції регіонального розвитку «Офіс Євроінтеграції» Херсонської області Олександра Фадєєва;
-  Проректора з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Херсонського державного університету Наталія Кушнір – голова Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна» у Херсонській області.

Довідка: Інноваційний кластер – це відкрита інноваційна екосистема, що об’єднує інституції країни, зацікавлені у розвитку української інноваційної економіки: університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.

© Пресцентр ХДУскачать dle 11.3
  • 1 325