Яскрава виставка «Моя живописна Україна» відкрилась у приміщенні облради

17 серпня уприміщенні Херсонської міської ради до 30-річчя незалежності України в рамках проєкту «Мистецтво на зламі тисячоліть» відкрилась виставка «Моя живописна Україна». Вона вийшла напрочуд яскравою, позитивною та життєрадісною і вразила всіх.
Детальніше
0

Найбільш гендерночутливі обласні видання Херсонщини: результати моніторингу

Експертки мережі регіональних прес-клубів України здійснили черговий і цього року вже завершальний етап гендерного моніторингу журналістських матеріалів  регіональних видань у межах проєкту Волинського прес-клубу «Гендерночутливий простір сучасної журналістики».
Детальніше

Відкрилася персональна виставка Марії Гусак «Квітуй, Україно!»

Яскрава, автентична, патріотична! 9 червня в рамках проєкту «Мистецтво на зламі тисячоліть» відкрилася персональна виставка Марії Гусак «Квітуй, Україно!». Експонується вона в будівлі облжержадміністрації на 3-му поверсі, де розташована облрада.
Детальніше
0

У ХДУ відбудеться засідання Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна»

Завтра, 3 червня, у приміщенні Херсонського державного університету відбудеться  засідання Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна» Херсонської області в якому візьмуть  представники сторін-підписантів Меморандуму, Агенції регіонального розвитку «Офіс Євроінтеграції» Херсонської області, ректори університетів Херсонщини.


Детальніше
  • 1 326

Інтернет-видання «Кавун.City» – найбільш гендерочутливе видання області

Із 12 по 18 квітня відбулася друга хвиля (перша була у лютому цього року) моніторингу матеріалів друкованих та інтернет-видань, які працюють на рівні області та обласного центру.
Детальніше

Газета «Днепровский проспект» у лютому стала найбільш гендерночутливою в Україні

Розпочався черговий етап моніторингу матеріалів друкованих та інтернет-видань України, які працюють на рівні області та обласного центру. Перша хвиля тривала з 8 по 14 лютого.
Детальніше

Покращення ефективності та якості контролю за дитячим харчуванням повинні стати постійними


Питання харчування дітей Новокаховської міської територіальної громади розглядалось під час робочої зустрічі в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Михайла Опанащенка та Новокаховського міського голови Володимира Коваленка.
Детальніше
0

Перевищення у 23 рази: в Херсоні вилучили з продажу небезпечний іграшковий телефон

Працівники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, під час проведення планової перевірки в одному із магазинів Херсона, відібрали зразок дитячої іграшки. А саме іграшковий телефон, країна походження Китай.
Детальніше