Газета «Днепровский проспект» у лютому стала найбільш гендерночутливою в Україні

Розпочався черговий етап моніторингу матеріалів друкованих та інтернет-видань України, які працюють на рівні області та обласного центру. Перша хвиля тривала з 8 по 14 лютого.
Детальніше

Покращення ефективності та якості контролю за дитячим харчуванням повинні стати постійними


Питання харчування дітей Новокаховської міської територіальної громади розглядалось під час робочої зустрічі в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Михайла Опанащенка та Новокаховського міського голови Володимира Коваленка.
Детальніше
0

Перевищення у 23 рази: в Херсоні вилучили з продажу небезпечний іграшковий телефон

Працівники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, під час проведення планової перевірки в одному із магазинів Херсона, відібрали зразок дитячої іграшки. А саме іграшковий телефон, країна походження Китай.
Детальніше

У Херсоні Держпродспоживслужба спільно з поліцією виявила ресторан, який працював попри заборону (ВІДЕО)


З 25 січня Україна повернулась до тих карантинних обмежень, які діяли до запровадження локдауну. Та чи сумлінно херсонські підприємці дотримувались усіх заборон в останні дні жорсткого карантину? Про це – у сюжеті 112 Украина
 
Детальніше
0

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області обговорило з аграріями безпечне використання засобів захисту рослин


Через теплу зиму та майже відсутність снігу на полях Херсонщини, активно почали розмножуватись гризуни. Їх кількість становить загрозу посівам озимих культур.
Детальніше
0

Які породи котів і собак популярні серед мешканців Херсонщини?


За минулий рік на території Херсонщини оформили 1153 таких документа.
А чи знаєте ви, які породи собак у 2020 році користувались найбільшою популярністю серед мешканців Херсонської області?
Детальніше
0

На Херсонщині у перші дні локдауну фахівці Держпродспоживслужби відвідали 785 об’єктів


За тиждень (з 4 по 10 січня ) фахівці Держпродспоживслужби області відвідали 1675 об’єктів.
За результатами роботи складено 35 протоколів про порушення протиепідемічних заходів, надані 293 листи-пропозиції щодо дотримання карантинних обмежень з роз’ясненнями до суб’єктів господарювання.
Детальніше
0