Держпродспоживслужба – за безпечне харчування на курортах Херсонщини


Відпочинок на узбережжі – не лише час засмаги та водних процедур. А й купи смаколиків, які, на жаль, дуже часто виготовляються та зберігаються в неналежних умовах.
Детальніше
0

«Нова Каховка.Сity» та «Придніпровська зірка» - гендернонайчутливіші видання Херсонщини у червні: результати моніторингу гіперлокальних медіа

Для червневого моніторингу рівня гендерної чутливості районних медіа Херсонської області було обрано 5 інтернет-видань: «Новий візит», «Іванівка.info», «Нижні Сірогози.City», «Нова Каховка.City», «05542 Олешки online» та 5 друкованих видань: «Придніпровська зірка», «Рідний край», «Сільські новини», «Трудова слава» та «Каховська зоря».
Детальніше

На Херсонщині на 3387 об’єктах були встановлені порушення протиепідемічних заходів


Проведено обстеження 12842 об’єктів щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України.
Детальніше
0

Амброзія полинолиста: як боротись із бур’яном


З метою вжиття ефективних заходів боротьби з небезпечним карантинним бур’яном Головним управлінням Держпродспоживслужби у Херсонській області ініційовано розробку та впровадження цільових Програм . На сьогодні на території Херсонської області розроблено та впроваджено 87 програм
Детальніше
0

Держпродспоживслужба долучилася до перевірки готовності освітніх закладів Херсонщини до пробного ЗНО в умовах карантину


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться вже 15 червня, 17 червня – з усіх інших навчальних предметів.
Детальніше
0

Як уберегти свого улюбленця від теплового удару


Цього року стовпчики термометрів на Херсонщині дуже різко досягли відмітки вище 30 градусів. Пекуче сонце та спека погано впливають не лише на самопочуття людей, а й на їх домашніх улюбленців.
Детальніше
0