Перевищення у 23 рази: в Херсоні вилучили з продажу небезпечний іграшковий телефон


Працівники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, під час проведення планової перевірки в одному із магазинів Херсона, відібрали зразок дитячої іграшки. А саме іграшковий телефон, країна походження Китай.
Детальніше
0

У Херсоні Держпродспоживслужба спільно з поліцією виявила ресторан, який працював попри заборону (ВІДЕО)


З 25 січня Україна повернулась до тих карантинних обмежень, які діяли до запровадження локдауну. Та чи сумлінно херсонські підприємці дотримувались усіх заборон в останні дні жорсткого карантину? Про це – у сюжеті 112 Украина
 
Детальніше
0

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області обговорило з аграріями безпечне використання засобів захисту рослин


Через теплу зиму та майже відсутність снігу на полях Херсонщини, активно почали розмножуватись гризуни. Їх кількість становить загрозу посівам озимих культур.
Детальніше
0

Які породи котів і собак популярні серед мешканців Херсонщини?


За минулий рік на території Херсонщини оформили 1153 таких документа.
А чи знаєте ви, які породи собак у 2020 році користувались найбільшою популярністю серед мешканців Херсонської області?
Детальніше
0

На Херсонщині у перші дні локдауну фахівці Держпродспоживслужби відвідали 785 об’єктів


За тиждень (з 4 по 10 січня ) фахівці Держпродспоживслужби області відвідали 1675 об’єктів.
За результатами роботи складено 35 протоколів про порушення протиепідемічних заходів, надані 293 листи-пропозиції щодо дотримання карантинних обмежень з роз’ясненнями до суб’єктів господарювання.
Детальніше
0

У Херсоні вилучили з продажу небезпечний для здоров’я тетріс


Працівники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, під час проведення планової перевірки в одному із магазинів Херсона, відібрали зразок дитячої іграшки. А саме іграшку Тетріс, країна походження Китай.
Детальніше
0

Для закладів громадського харчування затвердили протиепідемічні заходи


Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко видав постанову №57 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
Детальніше
0

За тиждень фахівці Держпродспоживслужби області відвідали 1465 об’єктів


Незважаючи на передноворічні та святкові дні, усього за тиждень (з 28.12.20 по 03.01.21) відвідали 1465 об’єктів, на 302 (20,6%) встановили порушення. За результатами роботи складено 14 протоколів про порушення протиепідемічних заходів, надані 302 листи-пропозиції щодо дотримання карантинних обмежень з роз’ясненнями до суб’єктів господарювання.
Детальніше
0

В особистому селянському господарстві Каховського району виявлено пташиний грип


29.12.2020 року в особистому селянському господарстві с. Заозерне Каховського району Херсонської області в патологічному матеріалі від свійської птиці виявлено РНК вірус грипу птиці.
Детальніше
0