Рейд Держпродспоживслужби: чи дотримуються карантинних вимог ринки, магазини та кафе у Херсоні (відео)

Три протоколи за годину. 11 листопада представники Держпродспоживслужби провели рейд у торговельних містечках, магазинах та салонах краси Шуменського мікрорайону Херсона.

Представники Держпродспоживслужби нагадують рекомендації МОЗ у салонах краси. Перукарка Світлана Пригода розповіла, що працюють по телефону, за записом:
“Клієнти знають, що, наприклад, на стрижку дається 1 година. Приходять самі. Раніше було що, наприклад, чоловік дружину міг чекати на диванчику, тепер – ні. Інструменти свої я обробляю, в основному, спиртом”.


В іншому салоні міста виявляють порушення протиепідемічних заходів. Далі – представники держпродспоживслужби перевірили кафе – відвідувачів у ньому немає. На місці склади протоколі й вирушили на ринок.
За годину рейду було складено 3 протоколи, – розповів начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області Тарас Година-Арюпін:
“Це по недотриманню дезінфекційних заходів, порушенню графіків оброблення, використання не деззасобів, а миючих. По закладах громадського харчування серйозним зауваженням було використання і видача замовлень клієнтам у багаторазовому посуді при тому, що у закладі відсутня посудомийна машина. Сума штрафу за статтею 42 передбачає накладення штрафу від 102 до 425 грн”.
За словами Тараса Години–Арюпіна, перевірки триватимуть до поліпшення епідеміологічної ситуації.

Еріка Авдєєва, В’ячеслав Ходус. Суспільне/Новини
скачать dle 11.3
  • 749