Оксана Жіляєва: «По ту сторону адвокатської таємниці» Інни Мокіної

Є люди, діяльність яких викликає захоплення, особливо, коли у їх професійній кар’єрі все вдається. Іноді вони здаються надзвичайними та наділеними особливими якостями. Інна Мокіна, голова адвокатського об’єднання «Херсонська колегія адвокатів» презентувала свою книгу під назвою «По ту сторону адвокатської таємниці». Адвокатура — тема доволі специфічна, проте книжка є художньою і написана саме для широкого кола читачів.


Авторка відображає життєві історії звичайних людей. Описує емоції та думки під час подій на Майдані. В книзі також є публіцистичні статті, цікаві для майбутніх юристів, які вивчають новітню історію адвокатури. А ще, вірші написані «мовою серця», мову серця пані Інна називає українську мову.

Найцікавіший розділ – це непридумані історії, які спонукають замислитися над сенсом життя, дають «післясмак адвокату», який торкається чужих долей, - зазначає авторка. Адже, інколи від роботи адвоката може залежати подальша доля людини.
«В житті кожного є період, коли він має чим поділитися. Ненормальний той шлях, про який не можна розказати», - зазначає авторка книги, голова адвокатського об’єднання «Херсонська колегія адвокатів», цікава та щира жінка за плечима якої більше 30-ти років адвокатської діяльності, не одна сотня справ.

Під час презентації на зустрічі з авторкою були студенти-юристи, філологи та журналісти. У конференц-залі наукової бібліотеки ХДУ яблуку ніде було впасти. Всі слухали затамувавши подих про історію колишнього підзахисного, який змінив ім’я так, що дивним чином змінилася його доля.

Книжка зацікавить широке коло читачів. Її оцінять не тільки студенти, а й усі ті, хто хоче більше дізнатися про життя людей, які, незважаючи на труднощі, не бояться йти до мети й допомагати іншим.


скачать dle 11.3
  • 26