Юрій Одарченко: «Аеропорт «Херсон» має залишитись у власності херсонської громади!»

Народний депутат України, голова Херсонської обласної організації «Батьківщина» Юрій Одарченко дав прес-конференцію, на якій разом із журналістами обговорив нагальні для Херсонської області питання. Зокрема, гаряча дискусія точиласянавколо нещодавньогорішення Херсонської обласної ради щодо передачі аеропорту в концесію. На думку Юрія Одарченка,це дуже серйозний крок, який не має зворотного шляху.

«Представники облдержадміністрації розповідають про три основні аргументи необхідності змін. Перший - неспроможність організувати роботу аеропорту через низьку рентабельність діяльності. Другий - недоцільність капіталовкладень в розвиток аеропорту з обласного бюджету і державного фонду розвитку. І третій – майбутнє відкриття аеропорту в Миколаєві. На жаль, обраний шлях вирішення проблем розвитку Херсонщини через сподівання на «доброго чарівника» (можливого інвестора) виглядають як відверта капітуляція», - переконаний парламентар.

За словами політика, прийняте Херсонською обласною радою рішення, на жаль, перекрило можливість реалізації рішень Кабінету Міністрів про можливе фінансування реконструкції аеропорту. В програмах було затверджено фінансування на понад 1 млрд гривень.
«Але до цього моменту ніхто навіть не намагався вибити ці гроші на розвиток стратегічного для Херсонщини підприємства. Замість того, аби переконати Уряд, Президента, рідну коаліцію в парламенті про якнайшвидше виділення грошей, надулася мильна бульбашка безвідповідальних мрій про диво-інвестора. Миколаїв не веде ніяких розмов про концесію свого аеропорту. Адже очевидно, що знаходячись під тиском російської агресії в прикордонних областях, такі об'єкти мусять бути під пильним контролем держави», - обурений Юрій Одарченко.

Народний депутат України від фракції «Батьківщина»звертатиметься до РНБО, щоб держава втрутилась в процес можливої втрати впливу на херсонський аеропорт.

скачать dle 11.3
  • 150