Відкрилась виставка Віталія Раковича «Щоденник Художника»

Проєкт «Мистецтво на зламі тисячоліть», який популяризує творчість херсонських митців і куратором якого є Херсонський художній музей ім. О.Шовкуненка, триває! 3 червня в його рамках у будівлі облдержадміністрації відкрилася персональна виставка Віталія Раковича «Щоденник Художника» - гарна, позитивна, насичена емоціями, втіленими в олійних фарбах і пастелі.
Детальніше

У ХДУ відбудеться засідання Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна»

Завтра, 3 червня, у приміщенні Херсонського державного університету відбудеться  засідання Координаційної ради Інноваційного кластеру «Sikorsky Challenge Україна» Херсонської області в якому візьмуть  представники сторін-підписантів Меморандуму, Агенції регіонального розвитку «Офіс Євроінтеграції» Херсонської області, ректори університетів Херсонщини.


Детальніше
  • 1 325

Херсонська гімназія №20 та Літопис Херсона

Херсонська гімназія №20 – провідний навчальний заклад міста, що об’єднав талановитих педагогів, відданих улюбленій справі. Один із них - Коротецький Олександр Олексійович, непересічна яскрава особистість, яка понад 40 років із гідністю приймає освітні виклики, не зупиняється на досягнутому, робить усе, аби кожен етап існування Херсонської гімназії №20 та міста загалом залишився на сторінках книг для нащадків.
Детальніше

Театр в ZOOMe

Необычная постановка «SenderUnknown», премьеры которой прошли в Киеве, Николаеве, Херсоне и Харькове в октябре 2020 года, представляет собой серию жизненных историй людей из разных стран и городов. Спектакль был создан тремя театральными группами из Херсон (Тотем), Кёльна (Футур3) и Бишкека (Молодежная театральная студия) в рамках проекта «Посылка из-за рубежа» при поддержке Института Гёте, Министерства культуры Рейн-Вестфалии и Украинского культурного фонда.
Детальніше

Викладач ХДУ Юрій Капарулін став співавтором та режисером документального фільму

Популяризація результатів досліджень є частиною більшості сучасних успішних наукових проєктів. Нещодавно кандидат історичних наук, викладач Херсонського державного університету, керівник центру студій геноцидів імені Рафаїла Лемкіна Юрій Капарулін став співавтором та режисером документального фільму «Калініндорф», який має розповісти широкому загалу про маловідому сторінку нашої національної історії.
Детальніше

Податкова пільга для студентів контрактників ХДУ

Міністерство освіти і науки опублікувало дані щодо мінімальної ціни контрактного навчання для здобувачів вищої освіти. У МОН додають, що ввести мінімальну вартість навчання вирішили, оскільки ціна навчання на контракті не відповідає фактичним витратам, які несе заклад. Через це страждають якість та умови навчання.
Детальніше

«Багатоликий Ізраїль» в художньому музеї

З початком відновлення роботи Херсонського художнього музею стали доступними для відвідувачів виставки, відкриття яких анонсувалось ще до почтаку карантину. Одна з них - «Багатоликий Ізраїль» - виставка творів, подарованих музею Об’єднанням професійних художників Ізраїлю. Це не просто виставка - це міжнародний проект.
Детальніше

Чи добре «акули пера» тримаються на воді?


25 червня, на базі басейну Херсонського державного університету відбувся перший за всю історію херсонської журналістики Турнір з плавання для представників національних та регіональних медіа.
Детальніше