Грантова допомога для переміщених осіб на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» оголошує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з розширення власного бізнесу.

до 5000 Євро


Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» оголошує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з розширення власного бізнесу.
До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:
1. Безперервна операційна діяльність протягом останніх двох років;
2. 100% право власності на бізнес у заявника;
3. Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;
4. Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (не включаючи послуги роздрібної та гуртової торгівлі);
5. Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше шести; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;
6. Річний валових дохід не менше ніж 1 500 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік.
 
Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 Евро.
В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.
Передбачається, що тренінги будуть проходити за регіональним принципом (по одному тренінгу у Західному, Центральному, Південному та Східному регіонах України).

до 2500 Євро


Запрошуютьсязареєстровані діючі підприємці, які працюють не менше 1 року на день подачі заявкиз числа внутрішньо переміщених осібвіком 18-60 років на участь у проекті «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні»який здійснюється в Україні Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччиничерез німецький Банк Розвитку KfW. Виконавчим партнером у Херсонській області є ГО «Вектор розвитку».  

Для учасників, відібраних на конкурсній основі, проектом передбачено обовязкова участь у дводенному тренінгу із мікропідприємництва. Після успішного проходження тренінгу, кожному учаснику буде надано експертну допомогу із написанням бізнес-плану. У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на розширення власної справи до €2,500.
Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.
Для того, щоб долучитися до проекту, зверніться до представника ГО ХОТЦ «Вектор розвитку»:
Тел. +38(050)707 46 84, +38(068)203 01 92 Ольга Авраменко,  +38(066)208 44 93 Інна Сергєєва
е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com    https://www.facebook.com/vektorrozvutky
Відбір на участь у проекті відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей.
Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні:http://bit.ly/2l0aUGq.

скачать dle 11.3
  • 66