Херсонська журналістка через публікацію про ДТП почала отримувати погрози. Правоохоронці поки не реагують

Херсонська журналістка Марина Савченко через публікацію про ДТП з загиблими байкерами почала отримувати у Facebook від знайомих винуватиці погрози...
Детальніше

«Свині-мутанти», риба у лахмітті та погрози: результати рейду по стихійним ринкам у Херсоні

15 липня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з представниками поліції провели спільне відпрацювання стихійних ринків у місті Херсон на предмет продажу продуктів харчування (м’яса, риби, молочних продуктів) без відповідних документів.
Детальніше
0

На Херсонщині крокодилова ферма виявилась пересувною виставкою


Фахівці Генічеського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області вийшли на об’єкт для збору інформації, адже до них за реєстрацією подібної ферми ніхто не звертався.
Детальніше
0

Перевищення у 17 разів: у Херсоні з продажу вилучили небезпечну іграшку


У ІІ кварталі 2020 року працівники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, під час проведення планової перевірки, відібрали для лабораторних досліджень на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Технічних регламентів іграшковий набір «Швейна машина» (виробник Китай).
Детальніше
0

Чи дотримуються карантинних вимог заклади на Суворова – перевірили фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області


21 травня комісія, яка складається з представників ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області , Нацполіції та органів місцевого самоврядування, на виконання постанови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ НС), обстежили заклади по вулиці Суворова.
Детальніше
0

Головне управління Держпродспоживслужби інформує: за яких умов запрацюють кафе і перукарні з 11 травня


Багато підприємців з нетерпінням чекають 11 травня. Адже саме з того дня, згідно постанови Кабінету міністрів України №343, запрацюють певні послаблення карантинних обмежень.
Детальніше
0

У Херсоні на Центральному ринку виявили незначні порушення

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжують слідкувати за дотриманням усіх необхідних вимог для роботи в умовах карантину на продовольчих ринках.
Детальніше

На Херсонщині вилучено з обігу більше 200 кг фальсифікованого масла

З метою своєчасного реагування та попередження фактів реалізації фальсифікованого масла солодковершкового у торговельних мережах та агропродовольчих ринках на території Херсонської області проводиться збір інформації щодо виробників масла солодковершкового, яке реалізується.
Детальніше