Обережно: фальсифікат вершкового масла!


Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області доводить до відома громадян щодо виявлених фактів фальсифікації масла солодковершкового.
За повідомленням ГО “Громадський контроль захисту прав споживачів” у рамках масмедійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу масла солодковершкового операторами ринку (виявлені домішки рослинних жирів):
ТОВ «Рихальський завод сухого молока»,
ТОВ «Еней»,
ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ»,
ПП «Земледух В.Т.»,
ТОВ «Іва – Арт»,
ТОВ «Городенківський сирзавод»,
ТОВ «Інтер – мол»,
ТОВ «Терен – Про»,
ВАТ «Турківський молокозавод»,
ТОВ «Гранд Молпродукти»,
ТДВ «Яготинський мол завод, Золотоніський маслоробний комбінат»,
ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат»,
ТОВ «Мілкіленд – Україна».
Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту Головним державним інспектором України підписано розпорядження № 2 від 05.01.2021 р «Щодо протидії фальсифікації масла солодковершкового».
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.
Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел.: (0552) 321736 або звертайтесь до територіальних управлінь.
© Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області
скачать dle 11.3
0