Пенсійний фонд України презентвував новий проєкт

17 вересня столиця нашої держави зібрала медіапредставників з 10 областей країни. Саме тут відбулася пресконференція на тему «Електронні послуги Пенсійного фонду України». Під час заходу представників засобів масової інформації ознайомили з онлайн-сервісами, які дозволяють спростити взаємодію громадян та Фонду.

Конференція проводилася за підтримки Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку “Трансформація фінансового сектору”. Так як презентація відбувалася в умовах карантину, було дотримано усі обов’язкові санітарні норми.

Головними лекторами виступили Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус; заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко; директор Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Олександр Малецький та керівники головних управлінь Фонду Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей.

Презентував онлайн-сервіси Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус: «Ми надаємо послуги більшості населення у всіх регіонах України. Тому виникла ідея створення онлайн-сервісів, які можуть спростити взаємодію населення та Фонду. Адже найголовніше – це зменшити необхідність витрачати час для отримання необхідних послуг».

Такими сервісами є: пенсійний калькулятор, який дозволяє самостійно прорахувати розмір майбутньої пенсії; електронна трудова, яка усуне можливі ризики і негативні наслідки втрати трудової книжки, її пошкодження, фальсифікації та внесення недостовірних відомостей, а також сервіс автоматичного призначення пенсії, який буде спрацьовувати за фактом настання події – досягнення пенсійного віку.

Не менш важливим та сучасним виступив сервіс, що надає доступ громадянам до електронних послуг Фонду з мобільних пристроїв – мобільний застосунок “Пенсійний фонд”.

Тестувало усі презентовані послуги головне управління Херсонської області.
«Наша область перша в Україні почала тестування технологічних процесів формування електронної трудової книжки та автоматичного призначення. Відомості з відцифрованих електронних книжок спрощують процедуру нарахування пенсії та, зокрема, автопризначення. Наші спеціалісти застосовують індивідуальний підхід до усіх користувачів у процесі подання анкет. Також при необхідності надають роз’яснення та консультації», – зазначила начальник головного управління в Херсонській області Зінаїда Лазарєва.
Для отримання допомоги та більш детальної інформації звертайтесь до місцевого управління Пенсійного фонду.

Євгенія Зверякскачать dle 11.3
  • 928