Студенти ХДУ отримали стипендії від Bosсh-сервіс

Факультет економіки і менеджменту довгий час співпрацює з ТОВ «Автопланета Плюс». У рамках співпраці майбутні менеджери та економісти беруть участь у конкурсі на отримання стипендії від Bosсh-сервіс.
Цього року 8 студентів факультету економіки і менеджменту, виконали конкурсне завдання та презентували своє бачення автосервісу майбутнього.
За словами генерального директора автохолдингу Дмитра Іванова, студентські роботи були креативними та цікавими. Конкурсна комісія виділила кращі проєкти. Це роботи Світлани Головіної та Анастасії Плєшівцевої. Дівчата виграли стипендію від Bosch-сервіс та сертифікати на проходження оплачуваного стажування на підприємстві. А всі студенти отримали сертифікати учасників проєкту та здобули досвід стажування на підприємтсві.
Генеральний директор автохолдингу Дмитро Іванов розповів, що за період співпраці з ХДУ Bosch Service «Автопланета» майже 1000 студентів пройшли виробничу практику, а понад 30 – працевлаштовані. Ректор ХДУ Олександр Співаковський наголосив: «Успіх, ім’я та репутація навчального закладу формується випускниками. Вони створюють ім’я собі та Херсонському державному університету. Дмитро Іванов, теж є нашим випускником і ми пишаємося його успіхами та завжди раді співпраці».
© Пресцентр ХДУскачать dle 11.3
  • 130