«Різдвяна зірка» від школи №35

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 10.10.2019 № 190-Т «Про впровадження пілотного проєкту з морально-духовного виховання в закладах освіти м. Херсона» Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Херсонської міської ради долучилася до проєкту морального-духовного виховання. Підготували і провели показовий захід «Різдвяна зірка».
Різдвяні свята посідають особливе місце у душі кожного українця. Саме тому 17 січня 2020 року у стінах Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 відбувся виховний захід з морально-духовного виховання «Різдвяна зірка», який підготувала творча та креативна Пінка Альона Віталіївна – заступник директора з виховної роботи.
На свято завітали:
  • Татаровська Олена Василівна - головний спеціаліст відділу з питань виховної та позашкільної роботи при управлінні освіти Херсонської міської ради;
  • Отець Юрій Курило – капелан військової частини 3056 національної гвардії;
  • Шейх Казим – імам мусульман Херсонської області;
  • волонтери «Всеукраїнської організації «Присепт» Балюк Олена Юріївна, Компаній Наталія Олександрівна, Сирота Галина Іванівна.
Зал був переповнений, адже, як завжди, концертна програма була надзвичайно цікавою.Це і розповідь про історію святкування Різдва Христового, і привітання, і виконання різдвяних пісень. Яскравим театралізованим дійством порадували глядачів та презентували розгорнуту інсценізацію біблійної сцени народження Ісуса Христа у Віфлеємі обдаровані учні школи. Різдвяні пісні звучали по справжньому святково, даруючи всім присутнім дух Різдва, особливе відчуття світла від таїнства народження Христа.
У фойє була розміщена виставка різдвяних зірок, які власноруч виготовили юні таланти.
У школі діє постійно діюча тематична виставка «Моральні цінності, етичні норми, добро - у кожну родину!»
Виховний захід пройшов на високому рівні та нікого з присутніх не залишив байдужим, запаливши в серцях іскру добра і любові.

© Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35


скачать dle 11.3
  • 23