Не словом – а ділом!

Людина велична добрими справами. У наш час є багато людей, які потребують допомоги інших. І дуже хвилюючими моментами стають саме ті, коли своє серце відкривають саме діти. У них є велике розуміння того, як важливо подати руку допомоги, коли вона комусь потрібна, вони щиро довіряють оточуючому світу.
Не словом – а ділом! Ось основне гасло, яке обрали для себе юні волонтери Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради. А почалося усе з того, що у жовтні 2018 року у школі відбувся урочистий Урок мужності, на який завітали волонтери та воїни з АТО. Діти з перших вуст почули, як саме українські бійці захищають Батьківщину, в яких умовах знаходяться, і що для них роблять дорослі волонтери.

Шкільне самоврядування перейнялося цією ідеєю – підтримати бійців на передовій і оголосили збір продуктів для наших молодих захисників. Відгукнулося дуже багато учнів, які завзято принесли з дому багато різних продуктів харчування: круп, консервів та меду із домашньої дідусевої пасіки.
Підтримали діти воїнів ще й морально – написали листи, намалювали малюнки , склали власні вірші. Участь у такій добровільній акції діти брали восени і повторили таку ж акцію у лютому 2019 року.
Крім того, ще з самого початку навчального року у школі учні долучилися ще до однієї важливої справи - плетіння маскувальної сітки. Зараз учні разом із членом волонтерського загону «Маскувальна Сотня Херсон» Куштимом Сергієм Васильовичем уже закінчують працювати над третьою сіткою!
Українські воїни дуже вдячні нашим дітям, як розказав Сергій Васильович, вони дуже зворушені такою щирою активністю дітей. Особливо до самого серця хлопців вразили теплі слова, залишені дітьми у своїх творчих роботах.
Адміністрація школи зібрала усіх учнів разом і поділилася чудовою новиною. Відгукнулися наші учасники АТО у відповідь до школярів. Державний прапор Португалії передала для Херсонської ЗОШ № 35 Олена Осадчук – волонтер асоціації «Янголи Милосердя» .
Увесь педагогічний склад разом із своїми вихованцями дуже вдячні тим, хто в такий складний час боронить нашу рідну землю. Ми завжди будемо підтримувати їх та засівати безмежне добро і щиру любов у юних серцях. Хай наше добре діло і влучне українське слово запалює й інших дарувати милосердя тим, хто його потребує!


скачать dle 11.3
  • 69